Obludárium :O

4. ledna 2013 v 22:50 | ♥Nina-Sims♥ |  Obludárium
Tady jedno videjko ;)) a teka jeste pár fotek a pak článek o Obludárku :)

Vlkodlaky asi všichni znáte je to člověk, který se vnoci při úplňku promění
ve vlkodlaka a napadá lidi.. :))

Tady je obrázek kterej mě vždycky nadchne...všecky obludky vedle sebe ;DD

Upírka si jde pochutnávat na své oběti upiírka je zajistě ráda, ale řekla
bych ře asi ten kluk ne.. :D chudák :O doufám že jí uteče :))

A jako poslední obrázek tady je malé vílátko.. :o) je božíí :)


Obludárium..info :o)

V dodatkuThe Sims 3 Obludárium si můžete tvořit vlastní vlkodlaky, víly, čarodějnice a upíry přímo v editoru Vytvoř Simíka a upravovat si je do takových detailů jako délka vlkodlačí srsti či tvar vílích křídel.U nadpřirozených Simíků se objeví nové schopnosti, vlastnosti, dovednosti, které obohacují hru - například víly a upíři pomaleji stárnou, čarodějnice mají magické schopnosti a vlkodlaci umí ovládat své zvířecí instinkty a kdykoli se proměnit( vetsimou je to v noci :o) za úplnku :DD)
Kouzlením a vařením elixírů si můžete vaše simíky :)) zdokonalit v magii a poté v dobrém, či zlém ovlivňovat životy ostatních Simíků. Zejména rozličné lektvary mají širokou škálu účinků od přivození úspěchu v práci přes rychlou ztrátu hmotnosti až po proměnu v zombie. Zombifikační elixír promění nic netušící Simíky v belhající se monstra bažící po cizích mozcích, která způsobí ve městě zděšení a chaos! .. :)
POZOR!!!... Jakmile se objevíte v tomto dodatku ve hře se objeví jiné kouzelné objekty ( např.: knihovna s tajným vchodem... ruzné laboratoře a podobně.. :) ) kdo si pořídí dodatek Obludárium...přeji hodně štěstí v kouzelném hraní ;o) ...

A zasloužené videjko
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama